VMVT dalyvauja VU Karjeros dienų kontaktų mugėje

Gegužės 3–7 dienomis vyksta Vilniaus universiteto (VU) organizuojamų Karjeros dienų kontaktų mugė. Šiais metais virtuali kontaktų mugė surengta „Gather.Town“ platformoje, kurioje kartu su didžiausiomis ir pažangiausiomis šalies įmonėmis bei įstaigomis dalyvauja ir savo stende gegužės 4 d. aktualią informaciją studentams yra paruošę ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) atstovai.

VMVT džiaugiasi sulaukusi išties nemažai susidomėjusiųjų praktikos bei darbo galimybėmis VMVT, jos regioniniuose departamentuose ir skyriuose.

Keturioliktą kartą surengtoje kontaktų mugėje VU studijas pasirinkę jauni žmonės turi galimybę gauti atsakymus į jiems rūpimus karjeros klausimus, pabendrauti su VMVT Personalo skyriaus vedėja Jurgita Rimkiene ir jos patarėja Vaida Raišyte-Žiemiene atviroje virtualioje erdvėje.

„Dalyvavimas tokio pobūdžio renginiuose mums suteikia galimybes prisistatyti tikslinei studentų auditorijai, jauniems specialistams, kurie ateityje, pabaigę studijas, galbūt papildys VMVT darbuotojų gretas. Pirmas laiptelis ir pagrindas jaunų žmonių karjerai gali būti ir profesinė praktika. Pavyzdžiui, vien per 2020 m. VMVT priėmė 182 studentus iš įvairių šalies universitetų bei kolegijų, kurie atliko praktiką skirtinguose padaliniuose. Atsižvelgiant į VMVT veiklos pobūdį, daugiausia praktiką atliekančių studentų yra veterinarinės medicinos, veterinarinės maisto saugos studijų krypčių, tačiau dalis studentų praktikos vietas surado ir Informacinių sistemų, Viešųjų ryšių bei kituose skyriuose“, – sako VMVT Personalo skyriaus vedėja J. Rimkienė.

Šiuo metu VMVT laukia iniciatyvių, motyvuotų, norinčių tobulėti ir pasiruošusių būsimiems iššūkiams studentų atlikti praktiką maisto saugos, maisto higienos, veterinarijos ir ūkinių gyvūnų veislininkystės, teisės, informacinių sistemų administravimo ir plėtros srityse (plačiau apie laisvas praktikos vietas pateikiama https://vmvt.lt/veikla/praktikos-atlikimas-vmvt).

Konkursus į valstybės tarnybą VMVT skelbia savo tinklalapyje adresu https://vmvt.lt/veikla/konkursai-i-valstybes-tarnyba/karjeros-valstybes-tarnautojai.

Darbo pasiūlymai, pretenduojantiems dirbti pagal darbo sutartį, skelbiami https://vmvt.lt/node/1898.

Atnaujinta:
2021-05-04
Atgal