Vabzdžių auginimo verslas: VMVT patarimai nuotoliniame seminare

Džiugu stebėti, kad visuomenė vedama gamtosaugos, ekologijos ir tvarumo idėjų imasi naujų perspektyvių veiklų, kurios ne tik atneša naudą gamtai, tačiau ir prisideda prie žmonių sveikatos gerinimo.

Pastaruoju metu Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (toliau  - VMVT) specialistai sulaukia nemažai paklausimų, susijusių su reikalavimais vabzdžiams ir jų produktams, skirtiems maistui bei pašarams. VMVT siekdama padėti verslui tinkamai įgyvendinti reikalavimus, taikomus vabzdžiams ir jų produktams, bei supažindinti su naujausiomis aktualijomis, šiandien organizavo nuotolinį seminarą „Vabzdžiai maistui ir pašarams, jūs klausiate – mes atsakome“, kuriame verslo įmonių atstovus supažindino su naujienomis vabzdžių srityje bei atsakė į augintojams ir gamintojams aktualius klausimus.

Seminare dalyvavo virš 130 klausytojų, kurie ne tik klausė seminaro pranešimo, tačiau ir aktyviai kamantinėjo specialistus. Daugiausia seminaro klausytojams klausimų kėlė teisinis tokios veiklos reguliavimas, pagrindiniai ir pirmieji žingsniai bei reikalavimai, norint pradėti vabzdžių auginimo verslą, eksporto galimybės.

VMVT specialistai išsamiai atsakė į klausimus, o taip pat, po seminaro su dalyviais buvo pasidalinta ir pranešimo skaidrėmis.

Visi kurie nespėjo ar neturėjo galimybės prisijungti prie seminaro, galite išklausyti jo įrašą: VMVT YouTube kanale

Atnaujinta:
2021-07-21
Atgal